woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
كرم مرطوب كننده
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/10/18  ساعت: ۰۶

شامپو روزانه بادام آمالفي

 

 

قصد داريم در اين مطلب شما را با شامپو روزانه، نحوه استفاده از آن، عملكرد آن روي موي سر و انواع مختلف آن آشنا كنيم.

برندي كه در نظر داريم دربارش با شما صحبت كنيم آمالفي اسپانيا است كه سالهاست در زمينه توليد و عرضه محصلات آرايشي و بهداشتي فعاليت مي كند و خود را به عنوان يك برند معتبر در اروپا معرفي كرده است. شركت آمالفي همچنين در توليد انواع شامپو روزانه براي استفاده روزمره افراد پيشگام است.

 

موي معمولي بهترين نوع مو است كه نه چرب است و نه خشك. هنگام لمس كردن نرم و انعطاف پذير است. مشكلاتي نظير شوره و موخوره را ندارد. البته اگر از آن مراقبت نشود ممكن است به مشكلات مو دچار شود. پس اينكه موهاي شما مشكلي ندارد دليل نمي شود مراقب آنها نباشيد. مراقبت ها و نكاتي كه لازم است هر شخص با هر نوع مويي رعايت كند  كه در زير برايتان شرح ميدهيم.

از شامپو با PH مناسب موهايتان استفاده كنيد. PH بالا چربي زيادي از موهايتان مي شويد و ممكن است موهايتان در دراز مدت خشك شود. از شامپوي مناسب جنس مو و پوست سرتان استفاده كنيد. براي موهاي معمولي شامپو روزانه و شامپو معمولي ، براي موهاي آسيب ديده شامپو تقويت كننده و شامپو كراتينه، شامپو ضد شوره براي موهاي شوره دارو...

شستشوي مو با آب داغ، به موهاي شما آسيب وارد مي كند. بهتر است با آب ولرم موهايتان را بشوييد.

موهايتان را بعد از حمام بلافاصله از سشوار استفاده نكنيد. لازم است بدانيد سشوار كشيدن براي مدت طولاني به موهايتان آسيب وارد مي كند پس بهتر است در ابتدا موهايتان را به آرامي با حوله كمي خشك كنيد. ترجيحا براي مدتي حوله را دور موهايتان بپيچيد تا آب آن گرفته شود. توجه داشته باشيد موهايتان را محكم با حوله نكشيد.

استفاده طولاني مدت و مكرر از سشوار، اتوي مو و بابيليس جهت تغيير حالت مو، به موهايتان آسيب وارد مي كند.

استفاده زياد و مكرر از مواد آرايش مو از قبيل ژل مو و موس مو براي سلامت موهايتان مضر است و آنها را ضعيف و شكننده ميكند. بهترين راه استفاده از شامپو نرم كننده و محصولات بهداشتي مو است. تا موهايتان خوش حالت تر و نرم تر باشد.

رنگ كردن و دكلره كردن زياد موهاي شما را ضعيف وشكننده مي كنند. چون براي روشن كردن مو ابتدا رنگ آن را از بين مي برند. اين كار باعث وارد شدن آسيب جدي به موهايتان مي شود.

يكي از نكاتي كه لازم است بدانيد لزوم داشتن رژيم غذايي مناسب و حاوي مقادير كافي ميوه و سبزيجات و مواد پروتئين است تا نياز روزانه بدنتان به اين مواد تامين شود. چون با كمبود ويتامين و پروتئين لازم بدن، ممكن است دچار ريزش مو شويد.

شركت بزرگ اسپانيايي آمالفي توليد كننده محصولات بهداشتي پوست و مو براي سلامت موهاي شما اقدام به توليد انواع مختلف شامپو براي موهاي مختلف كرده استشامپو معمولي، شامپو كراتينه، شامپو روزانه، شامپو ضد شوره، شامپو ضد موخوره  شامپو نرم كننده و...البته براي سلايق مختلف شامپو با رايحه هاي مختلفي را توليد و عرضه كرده است. يكي از اين محصولات، شامپو بادام به عنوان يك شامپو روزانه براي موهاي معموليست كه حاوي عصاره ي بادام است. كه ماده ي بسيار موثري در رشد مو و درمان ريزش مو مي باشد چون حاوي مقادير زيادي منيزيم و ويتامين E است. كه اين دو ماده براي رشد مو بسيار مفيد هستند. پس به ياد داشته باشيد با اينكه موهاي معمولي و سالمي داريد لازم است از آنها نگهداري و مواظبت كنيدشامپو بادامآمالفي مي تواند يك انتخاب مناسب براي مراقبت از موهاي شما باشد.


 

شامپو روزانه آمالفي با رايحه توت فرنگي

شامپو روزانه آمالفي مخصوص موهاي معمولي براي شما عزيزان كه موي معمولي داريد تهيه شده است. اما به چه مويي موي معمولي مي گويند؟ موي معمولي مويي است كه نه خيلي چرب است نه خيلي خشك. معمولا نرم و انعطاف پذير است. اين نوع مو بهترين نوع مو مي باشد. دليلي وجود ندارد كه شما از موهايتان هرچند معمولي مراقبت نكنيد. شما نيز بايد مراقب باشيد از شامپوي مناسب موهايتان، شامپو معمولي، استفاده كنيد. چون PH اين مدل شامپو ها به PH موي شما نزديك تر بوده، در نتيجه ملايم تر است. شامپو با PH بالا باعث مي شود چربي زيادي از موهايتان زدوده شود در صورتي كه موي شما نيازي به آن ندارد پس موهايتان به مرور خشك مي شود. اگر از شامپوي مناسب موهايتان استفاده نكنيد، و همچنين درست موهايتان را شستشو و خشك نكنيد، موهايتان آسيب مي بيند. پس لازم است شامپو مناسب موهاي مان را خريده و سپس با شيوه ي صحيح اقدام به شستن موها و خشك كردن آنها كنيم.

شيوه صحيح شستشوي با شامپو روزانه و خشك كردن درست آن:

در ابتدا موهايتان را با شانه دانه درشت شانه كنيد تا گره هاي آن باز شود.

با آب ولرم موهاي خود را بشوييد. آب داغ به موهايتان آسيب مي زند.

شامپو را به آرامي و با حالتي شبيه ماساژ روي سر و موهايتان استفاده كنيد.

براي جلوگيري از گره خوردن و در هم پيچيدن موها مي توانيد از نرم كننده استفاده كنيد. به اين صورت كه مقداري نرم كننده را روي ساقه مو بماليد، چند دقيقه صبر كنيد، سپس با آب ولرم آن را بشوييد.

بعد از حمام بلافاصله موهايتان را سشوار و برس نكشيد. ابتدا موهاي خود را با حوله پيچيده صبركنيد تا آب آن توسط حوله گرفته شود. توجه داشته باشيد نبايد با حوله موهايتان را محكم بكشيد.

حال اگر خواستيد با سشوار موهايتان را خشك كنيد البته بايد بدانيد استفاده مداوم از سشوار و اتوي مو، موهايتان ضعيف و شكننده مي كند.

نكته: بهتر است بدانيد استفاده مداوم از محصولات آرايش مو نظير ژل و موس نيز موهايتان ضعيف مي كند.

نكته: داشتن رژيم غذايي مناسب و حاوي ويتامين ها و پروتئين هاي مورد نياز پوست و مو نيز در داشتن پوست و موي شاداب موثر است.

بايد بدانيد شركت بزرگ آمالفي محصولات متنوعي را در ضمينه ي بهداشت مو توليد و ارائه كرده است در خصوص شامپو روزانه نيز تنوع زيادي دارد. شامپو بادام،شامپو هلو، شامپو توت فرنگي و....

همان طور كه گفتيم يكي از شامپو روزانه هايي كه شركت آمالفي توليد كرده، شامپو توت فرنگي است. كه د رحجم  ميلي ليتر براي شما تهيه شده. شما مي توانيد در حين حمام كردن و بعد از آن از رايحه ي دلپذير توت فرنگي لذت ببريد. اميدواريم با استفاده از شامپو روزانه توت فرنگي آمالفي لذت يك حمام واقعي را ببريد.


 

شامپو روزانه هلو آمالفي مخصوص موهاي معمولي

همه اشخاص بطور طبيعي روزانه بين 50 تا 100 تار مو را از دست مي دهند. ولي اين تعداد مي تواند افزايش يابد اگر مراقب موهاي خود نباشيد. همه ي مو ها به مراقبت احتياج دارند حتي موهاي معمولي و نرمال. شما به صرف اينكه موهايتان معموليست و مشكلي ندارد نبايد به آن بي توجه باشيد. نكات زياد و تقريبا ساده اي وجود دارد كه اگر رعايت كنيد موهايتان سلامتي و زيبايي خود را حفظ مي كند. ممكن است در ابتدا برايتان سخت و دشوار باشد ولي كم كم كه به عادت رفتاري تبديل شد و عادات اشتباه را كنار گذاشتيد ديگر راحت خواهد بود.

شامپو روزانه و نكات مهم استفاده از آن

 

درابتدا بايد به نوع شامپويي كه استفاده مي كنيد توجه داشته باشيد. استفاده از شامپوي اشتباه مي تواند به موهايتان آسيب وارد كند. اگر موهايتان معمولي است شامپويي مناسب است كه PH آن زياد نبوده و ملايم باشد. چون موهايتان چربي اضافي زيادي ندارد كه بخواهد شسته شود. شامپو هاي مخصوص موهاي خشك آبرسان تر و مرطوب كننده تر هستند. همچنين چربي نسبتا كمي از موها مي شويند تا مشكل خشكي مو كم و رفع شود. يا شامپوهايي كه مناسب موهاي چرب هستند چربي بيشتري از مو مي شويند. شامپو روزانه، شامپوي ملايمي هست مناسب موهاي معمولي و قابل استفاده براي هر نوع مو. البته شامپو روزانه بيشتر براي معمولي كاربرد دارد. از جمله شامپو هلو آمالفي

نبايد با موهايتان خشن برخورد كنيد. شامپو را به آرامي روي موهايتان ماساژ دهيد. همچنين موقع برس كشيدن نيز خشن برخورد نكنيد. اگر موهايتان گره خورد با برس آن را باز نكنيد. به آرامي با دستانتان گره را باز كنيد و موهايتان را آرام شانه كنيد.

براي خشك كردن موهايتان بلافاصله از سشوار و وسايل خشك كننده و حالت دهنده مو استفاده نكنيد. موهايتان را دور حوله بپيچيد و توجه كنيد كه با حوله آنها را محكم نكشيد. اجازه دهيد آب اضافي موهايتان جذب حوله شود. بعد كه به اصطلاح موهايتان نم دار شد حوله را از دور موهايتان باز كنيد. بهتر است بگذاريد بطور طبيعي موهايتان در هواي آزاد خشك شود. چون استفاده مكرر از وسايل حالت دهنده ي مو از قبيل اتوي مو و سشوار و لوازم آرايش مو مانند موس و ژلو و اسپري مو، باعث تضعيف و شكنندگي موهايتان مي شود.

نكته ي ديگري كه لازم است بدانيد اين است كه بلوند كردن و دكلره كردن مكررو زياد نيز به موهايتان آسيب مي زند. چون براي روشن كردن موها، ابتدا رنگ طبيعي موها را از بين مي برند سپس رنگ دلخواه را به مو مي زنند. كه اين كار اگر زياد انجام شود باعث آسيب به موها مي شود.

درباره ي شامپو هلو آمالفي

شركت بزرگ آمالفي توليد كننده محصولات متنوع بهداشتي مخصوصا شامپو از قبيل شامپو روزانه، شامپو معمولي، شامپو كراتينه، شامپو ضد شوره و... است. در خصوص شامپو روزانه تنوع محصول زيادي دارد. شامپو هلو،شامپو بادام، شامپو توت فرنگيشامپو هلو آمالفي مخصوص موهاي معمولي داراي PH مناسب موهايتان و همچنين رايحه ي دلپذير هلو است تا علاوه بر زيبايي و سلامت موهايتان از رايحه دلپذير هلو نيز لذت ببريد. اين شامپو روزانه در حجم 400 ميلي ليتر براي شما عزيزان تهيه شده است.


 

شامپو روزانه آمالفي تقويت كننده و ترميم كننده حاوي عصاره ي انگور

همه ي انواع مو در معرض آسيب ديدن هستند و نياز به مراقبت دارند تا شادابي شان حفظ شود. يكي از انواع مو كه بيشتر از همه نياز به مراقبت دارد موي خشك است چون بيشتر از دو نوع موي ديگر در معرض آسيب ديدن است. عوامل متعدد و زيادي براي آسيب ديدن مو وجود دارد كه اگر آنها را بشناسيم و بيشتر در رابطه با اين موارد جانب احتياط را رعايت كنيم، كمتر به موهاي خود آسيب مي رسانيم. در زير با چند نمونه از اين نكات آشنا مي شويم.

عوامل آسيب ديدن مو

برس كشيدن اشتباه

برس زدن براي حفظ آراستگي مو و پخش كردن چربي پوست سر در تمام مو در حد معمول مفيد است. اما برس كشيدن بيش از حد، محكم برس كشيدن، برس كشيدن موها به عقب و خلاف جهت مو، برس كشيدن موها بلافاصله بعد از حمام و زماني كه موهايتان خيلي مرطوب است، به موهايتان آسيب وارد مي كند. بهتر است بعد از شستن موهايتان از نرم كننده براي جلوگيري از گره خوردن موهايتان استفاده كنيد و گره موهايتان را با برس باز نكنيد. بعد از حمام موهاي خود را با حوله محكم نكشيد بهتر است حوله را دور موهايتان ببنديد و زمان بدهيد تا رطوبت موها جذب حوله شود. سپس به آرامي و درجهت خود موها، موهايتان را شانه كنيد.

شستن اشتباه مو

خيلي از افراد براي شستن موهايشان شامپو را خيلي محكم روي پوست سر و موهايشان مي كشند كه كار اشتباهيست. بهترين روش، ماساژ آرام پوست سر و مو براي حدود 2 دقيقه با شامپو و شستن آن از بهتر است از آب ولرم استفاده كنيد. قرار گرفتن مو زير آب داغ حتي براي مدت كوتاه به پوست سر و مو آسيب وارد مي كند. زيرا چربي هاي مفيد براي پوست سر و مو را از بين برده و موجب خشكي، شكنندگي و ريزش مو مي شود

استفاده مكرر از حالت دهنده هاي مو

استفاده زياد و مكرر از سشوار، بابيليس و اتوي مو براي خشك كردن و حالت دادن به مو به فوليكول ها و پروتئين هاي مو اسيب مي زند. فوليكول ماده ايست كه در پوست سر وجود دارد و مو از آن تغذيه مي كند. در نتيجه موهايتان خشك و شكننده مي شود.

دكلره كردن مو

در بلوند كردن و دكلره كردن موها ابتدا رنگ موها را برمي دارند، سپس رنگ دلخواه را به موها مي زنند. كه اينكار به موها آسيب وارد مي كند. حال اگر شخص داراي پوست حساسي باشد، دكلره آسيب جدي به پوست سر و مو وارد مي كند. ممكن است باعث خشكي، شكنندگي و ريزش موهاي شما شود.

 

محكم بستن مو

احتمال خيلي زيادي وجود دارد تا شما جزو آن دسته از افرادي باشيد كه علاقه دارند موهاي خود را محكم دم اسبي ببندند. اما بايد بدانيد اينكار آسيب زيادي به ساقه ي موهايتان مي شود آنها را ضعيف كرده و ممكن است حتي منجر به ريزش موهايتان شود.

حال اگر موهايتان آسيب ديد چه بايد كرد، مخصوصا اگر موهاي خشكي داشته باشيد؟ يكي از راه هاي موثر تغذيه مناسب موهايتان است. استفاده از ماسك ها و روغن هاي طبيعي ويتامين هاي مورد نياز موهايتان را براي شما تامين مي كند. ماسك هايي نظير آووكادو، روغن زيتون، انگور، تخم مرغ و... كه دردسر و وقت زيادي از شما ميگيرند.  يك راه ساده و مطمئن استفاده ازشامپو روزانه تقويت كننده مو و شامپو ترميم كننده مو است.

شركت اسپانيايي آمالفي توليد كننده محصولات بهداشتي، اقدام به توليد انواع شامپو تقويت كننده، شامپو نرم كننده، شامپو ترميم كننده و شامپو كراتينه براي انواع موها كرده است تا گامي در بهبود سلامت موي شما برداشته باشد. يكي از محصولات شركت آمالفي شامپو تقويت كننده و ترميم كننده آمالفي با عصاره ي انگور است. كه براي موهاي خشك و آسيب ديده توليد شده. عصاره ي انگور موجود در تركيبات اين شامپو داراي خواص بسياري براي موهايتان است. زيرا حاوي انتي اكسيدان ها و ويتامين هاي فراواني از جمله ويتامين E است. از جمله اين خواص مي توان به مرطوب كنندگي، درمان ريزش مو، درخشان تر كردن موهاي شما، درمان شوره ي سر اشاره كرد. اين شامپو همچنين حاوي گليسيرين است كه خاصيت نرم كنندگي و تقويت كنندگي دارد.

اميدواريم با استفاده از شامپو تقويت كننده مو آمالفي زيبايي و طراوت به موهاي شما بازگردد.


 

شامپو روزانه آمالفي صاف كننده و براق كننده مو با عصاره آووكادو

 

همان طور كه مي دانيد چند مدل مو داريم، خشك، چرب و معمولي. همه ي اين مدل هاي مو نياز به مراقبت دارند. حتي موي معمولي كه بهترين نوع مو است چون اگر از آن مراقبت نكنيم، اين نوع مو نيز دچار مشكل مي شود.

مراقبت هايي كه همه ي انواع مو بهتر است رعايت كنند، به شرح زير و به اختصار برايتان توضيح مي دهيم:

به موقع و به اندازه موهاي خود را بشوييد. كم شستن باعث چرب شدن مو و زياد شستن باعث خشك شدن مو مي شود. كه ممكن است اسيب هاي زيادي را به دنبال داشته باشد.

از لوازم آرايش مو مانند ژل ها و موس ها و از وسايلي نظير سشوار و اتوي مو به اندازه استفاده كنيم. چون استفاده زياد و مكرر از اين محصولات و لوازم موهايتان را ضعيف مي كند. كه مي تواند باعث موخوره يا ريزش مو شود.

از شامپوي مناسب موهايتان با PH مناسب استفاده كنيد. شامپوهاي با PH بالا چربي بيشتري از مو را مي شويند. پس استفاده از اين دست شامپوها مي تواند موهايتان خشك كند.

از ميوه، سبزيجات و مواد پروتئيني به اندازه ي كافي استفاده كنيد تا ويتامين ها و پروتئين هاي مورد نياز مو تامين شود. در غير اين صورت بعد از مدتي موهايتان ضعيف مي شود. ويتامين هاي مورد نياز مو عبارتند از ويتامين A، B7، B12، E، C، اسيد فوليك، آهن و پروتئين .

آووكادو و خواص بيشمار آن

يكي از ميوه هايي كه براي پوست و مو خاصيت زيادي دارد آووكادو است. آووكادو ميوه ايست گلابي مانند كه بيشتر در آمريكا، برزيل و غرب هندوستان پرورش مي يابد. منشا آن آمريكاي جنوبي است. حدود 400 مدل آووكادو وجود دارد. بعضي پوست صاف و سبز دارند و بعضي دريگر پوست سياه و خشن. در يكصد گرم آووكادو 150 كيلوكالري انرژي، 8/1 گرم پروتئين، 14 گرم چربي، 5 گرم نشاسته، 8 ميلي گرم كلسيم،  35 ميلي گرم فسفر، 5 ميلي گرم آهن، 600 ميلي گرم پتاسيم، 250 واحد ويتامين A، 08/0 ميلي گرم ويتامين B1، 15/0 ميلي گرم ويتامين B2، 4/1 ميلي گرم ويتامينB3، 12 ميلي گرم ويتامين C.

پس با توجه با اينكه اين ميوه سرشار از ويتامين و پروتئين و چربي طبيعي است، براي پوست و مو بسيار مفيد است. كه مي توان از اين خواص سرشار به موارد زير اشاره كرد:

تقويت و افزايش رشد مو: به دليل آبرسان بودن اين ميوه و همچنين ويتامين ها و پروتئين هاي فراواني كه دارد در رشد و تقويت موها تاثير بسزايي دارد.

درمان موخوره: چربي هاي مفيد موجود در آووكادو در درمان موخوره موثر است.

درمان شوره سر: اين ميوه يك درمان طبيعي براي مشكل شوره ي سر شماست.

براق كننده موي سر: شما از اين ميوه، عصاره و روغن آن مي توانيد براي براق شدن موهايتان نيز استفاده كنيد.

شامپو روزانه آووكادو

همه ي افراد حتي افرادي كه موهاي نرمالي دارند، به دنبال يك ماده براي تقويت و زيباتر شدن موهايشان هستند. راه هاي بسياري از جمله استفاده از روغن هاي طبيعي و مواد غذايي طبيعي وجود دارد. اما يك راه ساده تر استفاده از شامپويي است كه اين ويژگي ها را داشته باشد. شامپو روزانهآووكادو  تقويت كننده مو يا شامپو براق كننده مو يا يك شامپو صاف كننده مو، يا كه همه ي اين ويژگي ها را داراست. استفاده از آووكادو در محصولات بهداشتي در سراسر جهان بسيار رايج است. از عصاره و روغن اين ميوه ي پر خاصيت براي درست كردن كرم مرطوب كننده دست و صورت، شامپو براق كننده مو و شامپو صاف كننده مو استفاده مي شود. شركت بزرگ اسپانيايي آمالفي نيز از اين حيث مستثنا نيست. اين شركت كه محصولات بهداشتي متنوعي را توليد و عرضه ميكند، اقدام به توليد شامپو صاف كننده و براق كننده مو با عصاره ي آووكادو كرده است. تا افرادي كه موهاي نرمالي دارند و براي زيباتر شدن موهايشان اهميت قائل هستند، ازشامپو آووكادو به عنوان يك شامپو صاف كننده مو و شامپو براق كننده مو بهره ببرند. از خواص فراواني كه اين شامپو براي موهاي شما دارد مي توان موارد زير را به اختصار نام برد:

صاف كننده مو

براق كننده مو

تقويت كننده مو

آبرسان و مرطوب كننده ي موهاي شما

مناسب موهاي معمولي


اميدواريم استفاده از شامپو آووكادو آمالفي رضايت شما عزيزان را به همراه داشته باشد.

 

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/10/11  ساعت: ۰۸

آمالفي اسپانيا

 

شركت اسپانيايي آمالفي از سال 1968 ميلادي فعاليت خود را در زمينه توليد و عرضه محصولات آرايشي و بهداشتي آغاز نمود.

اكنون ما مفتخريم كه عرضه كننده محصولات آمالفي اسپانيا يكي از برترين برندهاي اروپا در زمينه آرايشي و بهداشتي هستيم.

 

شامپو آمالفي كراتينه و مخصوص موهاي چرب

 

كراتين يك پروتئين مهم و حياتي براي پوست ، مو و ناخن است كه درصد بالايي از مو را تشكيل مي دهد. پروتئين كراتين در ساختار مو و استحكام و انعطاف پذيري آن نقش اساسي دارد. كراتين موهاي آسيب ديده ي شما را بازسازي و ترميم كرده و ظاهري زيبا و درخشان به آن مي دهد. اگر مو كراتين خود را از دست بدهد ضعيف وشكننده خواهد شد. اين پروتئين امروزه در برترين برندهاي محصولات بهداشتي استفاده مي شود.


چه كارهايي به موها آسيب زده و آنها را تضعيف ميكند.


استفاده مكرر از رنگ ، هايلايت و دكلره مو، باعث آسيب جدي به موهايتان مي شود.
 
با اينكه از سشوار و لوازم حرارتي براي زيبايي و حالت گيري بهتر موها استفاده مي شود ، بايد توجه كنيد كه استفاده مداوم از اين ابزار و لوازم موهار ا نازك كرده و به ريشه مو آسيب مي زند.
 
استفاده از محصولات شيميايي قوي موهاي شما را خشك و آسيب پذير مي كند.
قرار گرفتن در معرض نور خورشيد با وجود تاثير مثبت و ويتامين هاي مفيدي كه دارد، اگر بيش از باشد، باعث خشكي و آسيب به موهاي شما مي شود.
كلر موجود در آب استخر علاوه بر اينكه ممكن است رنگ موهايتان را تغيير دهد،بخصوص اگر بلوند باشد، موهايتان خشك مي كند.
شما با انجام مداوم موارد بالا و همچنين مواردي اين چنيني، موهايتان را نابود ميكنيد. و بعد از آن به دنبال راهكاري مناسب براي ترميم موهاي آسيب ديده ي خود هستيد . يكي از راهكارهايي كه شما مي توانيد از آن براي ترميم موهاي خود استفاده كنيد ، استفاده از شامپو حاوي كراتين است.
شامپو كراتينه آمالفي محصول كشور اسپانيا بوده و براي هر نوع مو ، شامپوي مناسب آن براي شما عزيزان توليد شده است تا بدون نگراني از شامپو كراتينه مناسب استفاده كنيد. انواع شامپوكراتيه اين برند عبارتند از : شامپو كراتينه براي موهاي معمولي ، شامپو كراتينه براي موهاي خشك ،شامپو كراتينه آمالفي براي موهاي آسيب ديده ، شامپو كراتينه براي موهاي چرب.
شامپو كراتينه آمالفي براي موهاي چرب حاوي 750ميلي ليتر، نقش موثري در بازسازي ، ترميم و تقويت موهايتان دارد و از چربي آن بدون آسيب رساندن به مو مي كاهد.

حال يك سوال پيش مي آيد. آيا استفاده بيش از حد از كراتين به موها آسيب مي زند و براي موها مضر است؟


اگر شما زياد از حد از شامپو كراتينه استفاده كنيد اصلا نياز به نگراني نيست. زيرا اين پروتئين تنها جذب قسمت هاي اسيب ديده شده و اضافي آن پس زده خواهد شد.

تركيبات اين شامپو كراتينه آمالفي 

آب، سديم لوريل سولفات، سديم كلريد، كوكاميد، كوكاميدو پروپيل بتائين، رايحه معطر، كراتين هيدروليز شده، منيزيم نيترات، سديم بنزوات ... كه مهم ترين تركيبات شامپو كراتينه براي موهاي چرب هستند كه براي شما ذكر شد.

دليل چربي بيش از حد موها ، ترشح زياد غدد موجود در كف سر است. اين موها نياز به شستشوي بيشتري نسبت به ديگر موها مي باشد. و همچنين همواره نرم است و به سختي حالت مي گيرد. براي درمان و بهبود اين نوع مو بايد شامپوي مناسب آن را استفاده كنيد تا چربي آن كنترل شود.

ويژگي آنتي فريز بودن شامپو آمالفي

شامپوهاي Anti Frizz باعث مي شوند موهاي شما صاف، درخشنده و براق باشند و رطوبت آنها افزايش يابد و از خشكي و وز شدن مو جلوگيري ميكند.

نكته مهم : شامپو كراتينه براي همه نوع مو مناسب نيست. كساني كه موهاي خود را كراتينه كرده اند به دليل وجود ماده ي سديم لوريل سولفات موجود در اين شامپو ، نبايد از اين شامپو استفاده كنند.

در اين مقاله سعي كرديم شما را با شامپو كراتينه آمالفي مخصوص موهاي چرب آشنا كنيم. اميدواريم اين مقاله براي شما مفيد باشد. شما مي توانيد تجربه يك خريد آسان و مطمئن را در فروشگاه كافه زيبايي داشته باشيد.

 

كرم كيوتن آمالفي

 

امروزه اسم كوآنزيمQ10  يا كيوتن زياد شنيده مي شود. در ابتدا بهتر است در باره ي كيوتن بيشتر بدانيم.

تاثير كوآنزيمQ10 بر پوست چيست ؟

كوآنزيم Q10 يا كيوتن يك آنتي اكسيدان است كه بطور طبيعي بدن مقداري از آن را توليد مي كند. كوآنزيم Q10 يا كيوتن از سلول ها و DNA در برابر آسيب هاي احتمالي ناشي از راديكال هاي آزاد كه ممكن است به آنها وارد شود، محافظت مي كند. همچنين ديگر از كاربردهاي كيوتن در بدن، نقش موثر آن در سوخت و ساز و متابوليسم بدن است. كيوتن در رفع اثراتي كه كهولت سن روي بدن مي گذارد نيز موثر است. تحقيقات نشان داده كه كوآنزيم Q10 يا كيوتن، در سلامت پوست مفيد است. مصرف موضعي اين ماده مفيد مي تواند از پوست در برابر نورخورشيد و اشعه هاي مضر محافظت كند. بدين ترتيب كه كيوتن اكسيداتيو را كاهش مي دهد و بدين ترتيب فرآيند چين و چروك و پيري پوست به تعويق ميافتد. تحقيقات محققان نشان داده كه كيوتن نقش بخ سزايي در جلوگيري از رشد سلول هاي سرطاني پوست دارد.

كرم كيوتن آمالفي حاوي مقدار زياد كيوتن است.

تا اينجا درباره ي كيوتن بيشتر فهميديم. ولي كارهايي باعث بوجود آمدن مشكلات پوستي از جمله خشكي، زبري و پوسته پوسته شدن پوست مي شود؟

قرار گرفتن مداوم و بدون محافظ در شرايط محيطي و آب و هوايي مانند نور خورشيد ، باد و سرما و...

استفاده از صابون و شامپو بدن هاي با PH بالا چون با هر بار شستشو چربي زيادي را از پوست از بين ميبرند، منجر به خشكي پوست مي شوند.

رژيم غذايي كه ميوه و سبزيجات و ويتامين كمي درآن گنجانده شده باشد، پس مواد مغذي لازمه ي پوست، به آن نمي رسد.

استفاده از مواد شيميايي و شوينده ها بدون دستكش به پوست شما آسيب جدي وارد مي كند.

برخي بصورت طبيعي و ژنتيكي پوست خشكي دارند

استفاده از برخي داروها نيز منجر به خشكي پوست شما مي شود. كه مي توان ديورتيك ها، ضد اسپاسم ها و آنتي هيستامين ها را نام برد.

اگزما، التهابات پوستي ، پسوريازيس(عدم ترشح غددپوست)، كم كاري تيروئيد و ديابت بيماريهايي هستند كه خشكي پوست از علائم آنها هستند.

به تدريج كه سن بالا مي رود بدون آنكه ما بخواهيم بخشي از كوآنزيم Q10 بدنمان از بين مي رود. و وقتي كوآنزيم Q10 در بدن كم توليد مي شود پوست تحليل رفته و نشانه هاي پيري نمايانگر مي شود.

 تاثير كرم كيوتن آمالفي بر پوست

راه هاي بسيار و بعضا ساده اي براي رفع و جلوگيري از برخي مشكلات پوستي مانند خشكي و پوسته پوسته شدن پوست وجود دارد و شما با رعايت آنها مي توانيد از مشكلات پوستي جلوگيري كرده و آن را درمان كنيد. يكي از اين راه ها استفاده از آبرسان هاي پوست ار قبيل : كرم مرطوب كننده آمالفي، لوسيون آمالفي  و بادي ميلك آمالفي است. شايد شما فكر كنيد اين آبرسان ها با هم فرقي نكند. ولي بايد بدانيد هر كدام كاربرد خود را در شرايط خاصي دارد. در ابتدا بايد بدانيد هر سه اين آبرسان ها تركيبي از روغن و آب هستند.

كرم مرطوب كننده درصد روغن بيشتري نسبت به دو محصول ديگر دارد و براي پوست هاي خيلي خشك، زبر و پوسته پوسته مناسب است. كرم مرطوب كننده با درست كردن يك لايه چربي روي پوست، در محافظت پوست در برابر عوامل بيروني مانند باد و سرما موثر است. همچنين اين لايه چربي باعث حفظ رطوبت پوست شده و پوست را مرطوب نگه مي دارد.

لوسيون اما از كرم مرطوب كننده رقيق تر است، يعني درصد چربي كمتري نسبت به كرم مرطوب كننده دارد. و آبرسان بيشتريست. لوسيون مناسب پوست هاي معمولي ، چرب و مستعد جوش و آكنه است.

بادي ميلك از لوسيون رقيق تر است و آبرسان قوي تريست . بادي ميلك محتوي پروتئين هاي شيري، ويتامين هاي A و E و D است، كه براي جوانسازي پوست و ترميم آن كاربرد دارند.اين محصول نيز براي پوست هاي خشك مناسب است.

 

شركت بزرگ آمالفي كرم مرطوب كننده با عطر ها و روغن هاي متنوع براي سلايق متفاوت توليد كرده است. كرم مرطوب كننده كوكي آمالفي و كرم مرطوب كننده آلوئه ورا آمالفي وكرم مرطوب كننده مخصوص پوست خشك آمالفي و كرم مرطوب كننده Q10. كرم مرطوب كننده Q10 آمالفي محتوي كوآنزيم Q10 است. در بالا از تاثير كوآنزيم Q10 بر روي پوست توضيح داديم. حال كرمQ10 شركت اسپانيايي آمالفي با داشتن كوآنزيم Q10، تاثيرات شگرفي بر روي پوست مي گذارد.

آبرساني و مرطوب نگهداشتن پوست

درمان خشكي پوست

نرم كننده پوست زبر

كاهش چين و چروك پوست

جوان كننده پوست و ضد پيري زودرس

تامين ويتامين هاي مورد نياز پوست مخصوصا ويتامين E و B5

احياي لايه هاي دفاعي پوست

داشتن پوستي صاف، شفاف و زيبا حق شماست. و هيچ وقت براي دست يافتن به اين منظور دير نيستكرمQ10 محتوي 200 ميلي ليتر براي شما عزيزان و به اميد سلامتي و زيبايي پوست شما ارائه شده است.

 

شامپو بدن آمالفي با رايحه اسپا

 

براي بيشتر افراد حمام كردن يكي از لذت بخش ترين ساعات روز است. در گذشته نه چندان دور تنها گزينه ي موجود براي شستشوي بدن صابون بود. ولي امروزه محصولات بهداشتي متنوعي در بازار وجود دارد. انواع مختلف شامپو بدن و ژل هاي شستشو با رايحه ها ي گوناگون و بعضا مناسب پوست هاي متفاوت و در بعضي موارد مخصوص خانم ها و اقايان. ولي آيا اينكه ما از صابون استفاده كنيم يا شامپو بدن فرقي هم دارد؟ درست است كه از هر دو براي تميزي بدن استفاده مي كنيم ولي بايد بدانيد اين محصولات تفاوت هايي هم دارند. كه در زير برايتان بازگو مي كنيم:

در صابون از مواد حلال در چربي و تركيبات صابوني استفاده مي شود. PH بالايي دارد كه براي پوست هاي خشك و حساس مناسب نيست. در صابون به علت هزينه ي بالاي تركيب كردن مواد نرم كننده از قبيل گليسيرين به تركيب صابون و حفظ حالت جامدشان، كمتر از نرم كننده ها استفاده مي كنند. ولي در شامپو بدن از تركيبات غير صابوني كه PH آنها نزديك به پوست است استفاده مي شود كه به علت ماهيت مايع آن، به راحتي از انواع نرم كننده در تركيبات محصول استفاده مي شود. پس مي توان گفت كساني كه پوست خشك و يا حساسي دارند بهتر است از شامپو بدن استفاده كنند.

يكي از مزيت هاي شامپو بدن آمالفي نسبت به صابون هاي حمام اين است كه هر مقداري را كه لازم داريد، مي توانيد استفاده كنيد و بقيه ي آن بصورت استريل و بهداشتي درون بطري شامپو قرار دارد. شما ديگر نگران اينكه بقيه ي شامپو به بدن شخص ديگري آلوده است، نيستيد. مثلا زماني كه يكي از افراد خانواده بيمار است مخصوصا بيماري پوستي، ديگر لازم نيست نگران سرايت از طريق صابون حمام كه معمولا همه از آن استفاده مي كنند باشيد.

نكاتي كه براي يك حمام و شستشوي خوب بهتر است به ياد داشته باشيد:

از آب خيلي داغ استفاده نكنيد چون به پوست بدنتان آسيب مي رساند.

شستن پوست باعث مي شود علاوه بر تميزي پوستتان، چربي هاي مفيد كه از پوست محافظت مي كنند نيز از بين بروند. پس اگر پوست خشك و حساسي داريد بهتر است دقت كنيد كه از چه شوينده اي استفاده مي كنيد. از شوينده هايي كه PH آنها نزديك به پوست است استفاده كنيد.

بهتر است بلافاصله بعد از حمام از مرطوب كننده ها و آبرسان هايي مانند بادي ميلك يا شير بدن، لوسيون و كرم مرطوب كننده استفاده كنيد تا رطوبت پوستتان حفظ شود. مخصوصا اگر پوست خشكي داريد

به ياد داشته باشيد همه ي پوست ها براي زيبايي و سلامت به مرقبت احتياج دارند. به صرف اينكه پوستتان چرب است فكر نكنيد كه نيازي به مرطوب كننده و آبرسان ندارد. البته اين نوع پوست در برابر خشكي مقاوم تر است ولي اگر مراقب پوستتان نباشيد اين پوست نيز آسيب پذير است.

 

اسپا به محلي گفته مي شود از آب دريا يا آب معدني براي استحمام درماني استفاده مي كنند. و در كنار آن از انواع ماسك هاي طبيعي براي خدمات مراقبت از پوست صورت و بدن همراه با محيطي عطر آگين و موسيقي گوش نواز استفاده مي شود. البته معمولا در سالن هاي اسپا خدمات ماساژ، مديتيشن و در برخي رژيم غذايي نيز انجام ميشود. اسپا روشي است براي دست يافتن بدن به آرامش بصورت طبيعي.

شركت بزرگ اسپانيايي آمالفي توليد كننده انواع محصولات بهداشتي از قبيل بادي ميلك يا شير بدنQ10 وشامپو بدن گل سرخ ، اقدام به توليد شامپو بدن اسپا كرده تا اگر موقعيت يا وقت رفتن به سالن اسپا را نداريد به راحتي در حمام خانه خود احساس يك اسپاي خوب را داشته باشيد و بدنتان به آرامش لازم برسد و شادابي و نشاط واقعي را تجربه كنيد. چون عطرها يكي از مواردي هستند كه در شادابي و روحيه تاثير بسزايي دارند. اين شامپو بدن با داشتن گليسيرين در تركيبات خود به لطافت و نرمي پوست شما كمك مي كند. گليسيرين خاصيت جذب رطوبت از محيط و حفظ رطوبت پوست را دارد. پس براي افرادي كه پوست خشكي دارند، روغن مفيدي است. امروزه در بسياري از محصولات آرايشي و بهداشتي براي نرمي و لطافت پوست از گليسيرين استفاده مي شود.

اميدواريم با شامپو بدن اسپا لذت يك حمام و ريلكسيشن خوب را تجربه كنيد.

 

 

 

صابون مايع آمالفي با عصاره عسل

از آنجايي كه همه ي ما در طول شبانه روز و به دفعات دست هاي خود را مي شوييم، لازم است از يك مايع دستشويي مناسب و با كيفيت استفاده كنيم. چون ممكن است با شستن دست ها با مايع دستشويي نامناسب، پوست دستتان آسيب ببيند. سوالي كه پيش مي آيد اين است كه واقعا لازم است دست ها را به دفعات بشوييم؟ جوابتان آري است زيرا پوست دست يكي از راه هاي انتقال بيماريهاست ما با دست دادن به افراد ميكروب هاي دست يكديگر را تبادل ميكنيم. همچنين با دست زدن به اشياء فقط اثر انگشت بجا نمي گذاريم بلكه ردي از ميكروب هاي روي پوست دست را نيز بجا مي گذاريم و همچنين ميكروب هاي روي آن شيء نيز به دستمان منتقل مي كنيم. باور كنيد ميليونها ميكروب روي پوست دستتان زندگي مي كند. پوست دست با اينكه بسيار لطيف و نرم است، داراي شيارهاي عميقي است كه مناسب زندگي و رشد ميكروب ها هستند. پس لازم است دستانتان را به دفعات با صابون مايع دست بشوييد.


تفاوت صابون مايع و صابون جامد

اين دو محصول بجز چند فرق كوچك تفاوتي با هم ندارند هر چند اگر به اين تفاوت ها دقت كنيد در ميابيد كه تفاوت هاي عميقي هستند. در ادامه به شرح اين تفاوت ها مي پردازيم.

اولين تفاوت اين دو محصول در اين است كه در اكثر موارد PH صابون جامد از PH صابون مايع بيشتر است. پس چربي بيشتري از روي پوست دستتان مي شويد. در حالي كه مقداري چربي براي محافظت از پوست لازم و ضروريست. و در طولاني مدت مي تواند پوست دستتان را خشك كند. در حالي كه PH صابون مايع به پوست نزديك تر است.مخصوصا اگر پوست خشك و يا حساسي داشته باشيد استفاده از صابون مايع مناسب تر است.

تفاوت ديگر صابون مايع و صابون جامد در اين است كه همه افراد با استفاده از صابون جامد بايد به صابون دست بزنند پس صابون جامد آلوده به دست همه است. ولي صابون مايع در بسته بندي شيك و تميز قرار دارد و شما هر مقداري كه لازم داريد را از ظرف مخصوص صابون مايع برمي داريد و مابقي بصورت استرليزه داخل ظرف مي ماند. حال اگر شخصي مريض باشد نياز به نگراني بابت انتقال بيماري نيست.

 

بيماري هاي زيادي منتقل مي شود. از جمله، اسهال، مسموميت هاي غذايي، انفولانزا، عفونت هاي بيمارستاني و... شما لازم است حتما قبل از ملاقات با بيمار و بلافاصله بعد از آن دست هايتان را بشوييد. همچنين بعد از استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي مانند تاكسي، اتوبوس و مترو، قبل و بعد از درست كردن غذا، قبل و بعد از خوردن غذا، بعد سرفه و عطسه كردن، وبعد از دستشويي. جالب است بدانيد كه طبق تحقيقات انجام شده، درصد زنان و 15درصد مردان بعد از دستشويي اصلا دست هاي خود را نمي شويند. و در ميان مردان تنها نيمي از آنها از مايع دستشويي يا صابون استفاده مي كنند.

شركت بزرگ آمالفي توليدكننده محصولات بهداشتي متنوعيست كه يكي از اين محصولات، مايع دستشويي مي باشد. اين محصول در رايحه هاي متنوعي توليد شده كه عبارتند از: مايع دستشويي لاو، مايع دستشويي انبه ، مايع دستشويي آلوئه ورا و مايع دستشويي عسل. اين محصول در حجم 250 ميلي ليتر براي شما عزيزان توليد و عرضه شده است. پس اگر پوست حساسي داريد و براي تميزي و سلامت آن اهميت قائل هستيد، صابون مايع عسل آمالفي محصولي مطمئن است كه مطمئنا رضايت شما را به دنبال دارد.

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/9/26  ساعت: ۲۰

شامپو بدن اسپا

 

براي بيشتر افراد حمام كردن يكي از لذت بخش ترين ساعات روز است. در گذشته نه چندان دور تنها گزينه ي موجود براي شستشوي بدن صابون بود. ولي امروزه محصولات بهداشتي متنوعي در بازار وجود دارد. انواع مختلف شامپو بدن و ژل هاي شستشو با رايحه ها ي گوناگون و بعضا مناسب پوست هاي متفاوت و در بعضي موارد مخصوص خانم ها و اقايان. ولي آيا اينكه ما از صابون استفاده كنيم يا شامپو بدن فرقي هم دارد؟ درست است كه از هر دو براي تميزي بدن استفاده مي كنيم ولي بايد بدانيد اين محصولات تفاوت هايي هم دارند. كه در زير برايتان بازگو مي كنيم:

·         در صابون از مواد حلال در چربي و تركيبات صابوني استفاده مي شود. PH بالايي دارد كه براي پوست هاي خشك و حساس مناسب نيست. در صابون به علت هزينه ي بالاي تركيب كردن مواد نرم كننده از قبيل گليسيرين به تركيب صابون و حفظ حالت جامدشان، كمتر از نرم كننده ها استفاده مي كنند. ولي در شامپو بدن از تركيبات غير صابوني كه PH آنها نزديك به پوست است استفاده مي شود كه به علت ماهيت مايع آن، به راحتي از انواع نرم كننده در تركيبات محصول استفاده مي شود. پس مي توان گفت كساني كه پوست خشك و يا حساسي دارند بهتر است از شامپو بدن استفاده كنند.

·         يكي از مزيت هاي شامپو بدن نسبت به صابون هاي حمام اين است كه هر مقداري را كه لازم داريد، مي توانيد استفاده كنيد و بقيه ي آن بصورت استريل و بهداشتي درون بطري شامپو قرار دارد. شما ديگر نگران اينكه بقيه ي شامپو به بدن شخص ديگري آلوده است، نيستيد. مثلا زماني كه يكي از افراد خانواده بيمار است مخصوصا بيماري پوستي، ديگر لازم نيست نگران سرايت از طريق صابون حمام كه معمولا همه از آن استفاده مي كنند باشيد.

نكاتي كه براي يك حمام و شستشوي خوب بهتر است به ياد داشته باشيد:

·         از آب خيلي داغ استفاده نكنيد چون به پوست بدنتان آسيب مي رساند.

·         شستن پوست باعث مي شود علاوه بر تميزي پوستتان، چربي هاي مفيد كه از پوست محافظت مي كنند نيز از بين بروند. پس اگر پوست خشك و حساسي داريد بهتر است دقت كنيد كه از چه شوينده اي استفاده مي كنيد. از شوينده هايي كه PH آنها نزديك به پوست است استفاده كنيد.

·         بهتر است بلافاصله بعد از حمام از مرطوب كننده ها و آبرسان هايي مانند بادي ميلك يا شير بدن، لوسيون و كرم مرطوب كننده استفاده كنيد تا رطوبت پوستتان حفظ شود. مخصوصا اگر پوست خشكي داريد

·         به ياد داشته باشيد همه ي پوست ها براي زيبايي و سلامت به مرقبت احتياج دارند. به صرف اينكه پوستتان چرب است فكر نكنيد كه نيازي به مرطوب كننده و آبرسان ندارد. البته اين نوع پوست در برابر خشكي مقاوم تر است ولي اگر مراقب پوستتان نباشيد اين پوست نيز آسيب پذير است.


 

 

شامپو بدن اسپا چيست و چه فوايدي براي پوست دارد؟

 

اسپا به محلي گفته مي شود از آب دريا يا آب معدني براي استحمام درماني استفاده مي كنند. و در كنار آن از انواع ماسك هاي طبيعي براي خدمات مراقبت از پوست صورت و بدن همراه با محيطي عطر آگين و موسيقي گوش نواز استفاده مي شود. البته معمولا در سالن هاي اسپا خدمات ماساژ، مديتيشن و در برخي رژيم غذايي نيز انجام ميشود. اسپا روشي است براي دست يافتن بدن به آرامش بصورت طبيعي.

شركت بزرگ اسپانيايي امالفي توليد كننده انواع محصولات بهداشتي از قبيل بادي ميلك يا شير بدنQ10 و شامپو بدن گل سرخ ، اقدام به توليد شامپو بدن اسپا كرده تا اگر موقعيت يا وقت رفتن به سالن اسپا را نداريد به راحتي در حمام خانه خود احساس يك اسپاي خوب را داشته باشيد و بدنتان به آرامش لازم برسد و شادابي و نشاط واقعي را تجربه كنيد. چون عطرها يكي از مواردي هستند كه در شادابي و روحيه تاثير بسزايي دارند. اين شامپو بدن با داشتن گليسيرين در تركيبات خود به لطافت و نرمي پوست شما كمك مي كند. گليسيرين خاصيت جذب رطوبت از محيط و حفظ رطوبت پوست را دارد. پس براي افرادي كه پوست خشكي دارند، روغن مفيدي است. امروزه در بسياري از محصولات آرايشي و بهداشتي براي نرمي و لطافت پوست از گليسيرين استفاده مي شود.

اميدواريم با شامپو بدن اسپا لذت يك حمام و ريلكسيشن خوب را تجربه كنيد.

 

 

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/9/20  ساعت: ۱۹

بادي ميلك يا شير بدن آرگان

 

 

 

بادي ميلك يا شير بدن چيست و چه تفاوتي با لوسيون بدن دارد؟

 

 

بسياري ممكن است تفاوتي بين كرم مرطوب كننده، لوسيون و بادي ميلك قائل نباشند و فكر كنند كاربرد يكساني دارند. اما واقعيت اين است كه با اينكه اين سه محصول شباهت هايي دارند، كاربردشان نسبت به شرايط متفاوت است و هر كدام كاربرد خاص خود را دارد. بهتر است هر كدام را بشناسيم تا در خريد دچار اشتباه نشويم.

 

تفاوت لوسيون، كرم مرطوب كننده و شير بدن در چيست؟

 

 

اين دو محصول هر دو نوعي كرم موضعي براي رفع خشكي پوست هستند ولي كاربرد هاي متفاوتي دارند.

كرم مرطوب كننده داراي درصد چربي بيشتري نسبت به لوسيون دارد . مناسب پوست هاي مختلف مخصوصا پوست هاي خشك و نواحي زبر بدن مانند آرنج است. چربي بيشتري كه نسبت به لوسيون دارد باعث مي شود پوست در برابر عوامل خارجي مانند باد و سرما محافظت شود. لازم است بدانيد كرم مرطوب كننده مخصوص پوست هاي چرب نيز وجود دارد. لوسيون نسبت به كرم مرطوب كننده چربي كمتر و آب بيشتري دارد، سبك تر است و سريع تر جذب پوست مي شود. بنابراين لوسيون خاصيت آبرساني بيشتري دارد. و بيشتر براي پوست هاي چرب و معمولي كه چربي لازم براي پوست را دارند و به چربي بيشتري نيازي ندارند مناسب است.

 

بادي ميلك چيست؟ چه تفاوتي با لوسيون دارد؟

بادي ميلك يا همان شير بدن نسبت به لوسيون و كرم مرطوب كننده خيلي سبك تر است، چربي كمتري دارد، آبرساني بيشتري دارد و سريع تر جذب پوست مي شود. بادي ميلك بيشتر براي پوست هاي خشك و بي آب كاربرد دارد تا آب مورد نياز براي پوست به سرعت تامين شود. يكي از ويژگيهايي كه بادي ميلك دارد، دارا بودن پروتئين هاي شير و ويتامين هاي A  وE  و D  است. مي توان گفت شير بدن به تغذيه پوست نيز كمك مي كند. ويتامين هاي A  و D  در بازسازي پوست و رفع چين و چروك نقش مهمي دارند. ويتامين E با مبارزه با راديكال هاي آزاد در جوانسازي پوست نقش دارد. بادي ميلك به علت آبرساني بالايي كه دارد ، اكسيژن رساني به پوست را افزايش داده ، به ترميم بافت فرسوده پوست كمك كرده و در نتيجه پوست جديد و شفافي را برايتان به ارمغان مي آورد. استفاده از بادي ميلك در درمان ترك هاي پوست بعد از دوران بارداري بسيار موثر است. حتي مي توان در دوران بارداري نيز براي پيشگيري از ترك پوست از بادي ميلك استفاده كرد. بادي ميلك به علت دارا بودن اسيد لاكتيك ، خاصيت ترميم آفتاب سوختگي رانيز دارد.

شرايط آب وهوايي نيز ممكن است در استفاده از اين دو نوع محصول تاثير داشته باشد . معمولا استفاده از لوسيون در پاييز و استفاده از بادي ميلك در زمستان مرسوم تر است.

 

شير بدن آرگان چه فوايدي دارد؟

 

 

روغن آرگان از هسته ميوه درخت آرگان بدست مي آيد و مبدا آن كشور مراكش است. اين روغن خواص درماني كم نظير و متعددي دارد كه با دانستن آنها متعجب مي شويد و مطمئنا جزو طرفداران فراوان روغن آرگان مي شويد.

خواص روغن آرگان چيست؟

 

روغن آرگان سرشار از اسيدهاي چرب مانند لينوئيك اسيد و ويتامين هاي A و E، امگا 3 و امگا 6 و مقداري امگا 9 است. اين روغن سرشار از آنتي اكسيدان هاي طبيعي است كه اكسيژن رساني به سلول ها را افزايش داده و اثرات مخرب راديكال هاي آزاد بر پوست و مو شما را از بين مي برد. اين روغن پرخاصيت اثرات مفيد فراواني روي پوست و مو و ناخن دارد.

 

شير بدن آرگان آمالفي در حجم 400 ميلي ليتر براي استفاده ي شما عزيزان ارائه شده. بادي ميلك روغن بسيار كمتري نسبت به لوسيون و كرم مرطوب كننده داشته و خاصيت آبرساني فراواني دارد.اين محصول به علت داشتن پروتئين هاي شير ، ويتامين هاي فراوان از جمله A و Dو E و روغن آرگان طبيعي بسيار مفيد و پرخاصيت است. از اثرات فراوان آن مي توان به موارد زير اشاره كرد:

·         مرطوب كننده طبيعي

·         آبرساني

·         جوانسازي پوست

·         درمان خشكي و زبري پوست

·         درمان جوش و آكنه با كنترل چربي پوست

·         لايه برداري

·         درمان ترك پوست بعد از بارداري

·         ضد آفتاب طبيعي

·         رفع التهابات پوستي

·         رفع چين و چروك دورچشم

·         مرطوب كننده طبيعي لب و...

تلاش كرديم درباره ي شير بدن آرگان فوق العاده براي شما توضيحات كاملي ارائه دهيم تا با خواص فوق العاده آن آشنا شويد. شركت آمالفي داراي محصولات متنوع ديگري ازجمله شير بدن Q10 و بادي ميلك شي باتر نيز مي باشد. اميدواريم اين توضيحات براي شما مفيد واقع شود.

 با استفاده از شير بدن آرگان آمالفي حس خوب داشتن يك پوست زيبا و سالم را داشته باشد.

 

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/9/11  ساعت: ۰۷

كرم مرطوب كننده

 

امروزه اسم كوآنزيمQ10  يا كيوتن زياد شنيده مي شود. در ابتدا بهتر است در باره ي كيوتن بيشتر بدانيم. جالبه بدانيد كه اين روزها از اين ماده مفيد در كرم مرطوب كننده، بادي ميلك يا شير بدن بسيار استفاده مي شود.

تاثير كوآنزيمQ10 بر پوست چيست ؟

كوآنزيم Q10 يا كيوتن يك آنتي اكسيدان است كه بطور طبيعي بدن مقداري از آن را توليد مي كند. كوآنزيم Q10 يا كيوتن از سلول ها و DNA در برابر آسيب هاي احتمالي ناشي از راديكال هاي آزاد كه ممكن است به آنها وارد شود، محافظت مي كند. همچنين ديگر از كاربردهاي كيوتن در بدن، نقش موثر آن در سوخت و ساز و متابوليسم بدن است. كيوتن در رفع اثراتي كه كهولت سن روي بدن مي گذارد نيز موثر است. تحقيقات نشان داده كه كوآنزيم Q10 يا كيوتن، در سلامت پوست مفيد است. مصرف موضعي اين ماده مفيد مي تواند از پوست در برابر نورخورشيد و اشعه هاي مضر محافظت كند. بدين ترتيب كه كيوتن اكسيداتيو را كاهش مي دهد و بدين ترتيب فرآيند چين و چروك و پيري پوست به تعويق ميافتد. تحقيقات محققان نشان داده كه كيوتن نقش بخ سزايي در جلوگيري از رشد سلول هاي سرطاني پوست دارد.

تا اينجا درباره ي كيوتن بيشتر فهميديم. ولي كارهايي باعث بوجود آمدن مشكلات پوستي از جمله خشكي، زبري و پوسته پوسته شدن پوست مي شود؟

عوامل زير باعث مي شود تا ما از چيزهايي مثل لوسيون، كرم مرطوب كننده و ... استفاده كنيم.

 • قرار گرفتن مداوم و بدون محافظ در شرايط محيطي و آب و هوايي مانند نور خورشيد ، باد و سرما و...
 • استفاده از صابون و شامپو بدن هاي با PH بالا چون با هر بار شستشو چربي زيادي را از پوست از بين ميبرند، منجر به خشكي پوست مي شوند.
 • رژيم غذايي كه ميوه و سبزيجات و ويتامين كمي درآن گنجانده شده باشد، پس مواد مغذي لازمه ي پوست، به آن نمي رسد.
 • استفاده از مواد شيميايي و شوينده ها بدون دستكش به پوست شما آسيب جدي وارد مي كند.
 • برخي بصورت طبيعي و ژنتيكي پوست خشكي دارند
 • استفاده از برخي داروها نيز منجر به خشكي پوست شما مي شود. كه مي توان ديورتيك ها، ضد اسپاسم ها و آنتي هيستامين ها را نام برد.
 • اگزما، التهابات پوستي ، پسوريازيس(عدم ترشح غددپوست)، كم كاري تيروئيد و ديابت بيماريهايي هستند كه خشكي پوست از علائم آنها هستند.
 • به تدريج كه سن بالا مي رود بدون آنكه ما بخواهيم بخشي از كوآنزيم Q10 بدنمان از بين مي رود. و وقتي كوآنزيم Q10 در بدن كم توليد مي شود پوست تحليل رفته و نشانه هاي پيري نمايانگر مي شود.
 • چه بهتر كه از كرم مرطوب كننده حاوي Q10 استفاده كنيد.

 

درمان خشكي پوست و تاثير كرم مرطوب كننده كيوتن بر پوست

 

 

راه هاي بسيار و بعضا ساده اي براي رفع و جلوگيري از برخي مشكلات پوستي مانند خشكي و پوسته پوسته شدن پوست وجود دارد و شما با رعايت آنها مي توانيد از مشكلات پوستي جلوگيري كرده و آن را درمان كنيد. يكي از اين راه ها استفاده از آبرسان هاي پوست ار قبيل : كرم مرطوب كننده، لوسيون و بادي ميلك است. شايد شما فكر كنيد اين آبرسان ها با هم فرقي نكند. ولي بايد بدانيد هر كدام كاربرد خود را در شرايط خاصي دارد. در ابتدا بايد بدانيد هر سه اين آبرسان ها تركيبي از روغن و آب هستند.

كرم مرطوب كننده درصد روغن بيشتري نسبت به دو محصول ديگر دارد و براي پوست هاي خيلي خشك، زبر و پوسته پوسته مناسب است. كرم مرطوب كننده با درست كردن يك لايه چربي روي پوست، در محافظت پوست در برابر عوامل بيروني مانند باد و سرما موثر است. همچنين اين لايه چربي باعث حفظ رطوبت پوست شده و پوست را مرطوب نگه مي دارد.

لوسيون اما از كرم مرطوب كننده رقيق تر است، يعني درصد چربي كمتري نسبت به كرم مرطوب كننده دارد. و آبرسان بيشتريست. لوسيون مناسب پوست هاي معمولي ، چرب و مستعد جوش و آكنه است.

بادي ميلك از لوسيون رقيق تر است و آبرسان قوي تريست . بادي ميلك محتوي پروتئين هاي شيري، ويتامين هاي A و E و D است، كه براي جوانسازي پوست و ترميم آن كاربرد دارند.اين محصول نيز براي پوست هاي خشك مناسب است.

 

كرم مرطوب كننده آمالفي محتوي كوآنزيم Q10 است. در بالا از تاثير كوآنزيم Q10 بر روي پوست توضيح داديم. حال كرمQ10 شركت اسپانيايي آمالفي با داشتن كوآنزيم Q10، تاثيرات شگرفي بر روي پوست مي گذارد.

 • آبرساني و مرطوب نگهداشتن پوست
 • درمان خشكي پوست
 • نرم كننده پوست زبر
 • كاهش چين و چروك پوست
 • جوان كننده پوست و ضد پيري زودرس
 • تامين ويتامين هاي مورد نياز پوست مخصوصا ويتامين E و B5
 • احياي لايه هاي دفاعي پوست

داشتن پوستي صاف، شفاف و زيبا حق شماست. و هيچ وقت براي دست يافتن به اين منظور دير نيست. كرم مرطوب كننده Q10 محتوي 200 ميلي ليتر براي شما عزيزان و به اميد سلامتي و زيبايي پوست شما ارائه شده است.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ