woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
نرم كننده مو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :cafezibaei
تاريخ: 1397/10/9  ساعت: ۱۹

نرم كننده مو آمالفي با رايحه اسپا

 

خيلي از افراد مخصوصا خانم ها تجربه ي گره خوردن موهايشان بعد از استحمام را دارند. در اين زمان كلي وقت صرف اينكه گره موها را باز كنيد گذاشتيد و مطمئنا كلي از موهايتان آسيب ديده و كنده شده. ولي چرا موها گره مي خورند؟ موي آسيب ديده و خشك بيشتر در معرض آسيب و در نتيجه گره خوردن و به هم پيچيدن موها است. اين آسيب ناشي از عوامل زيادي است كه با دانستن و رعايت كردنشان مي توانيد از اين آسيب ها بكاهيد.

شستن بيش از حد موها يا شستن با شامپوهايي كه PH بالايي دارند باعث خشكي و آسيب به موهايتان مي شود. مخصوصا اگر موهاي بلندي داشته باشيد.

استفاده مداوم و بيش از حد از وسايل حرارتي براي خشك كردن و حالت دادن موهايتان، به آنها آسيب وارد مي كند.وسايلي از قبيل سشوار، اتوي مو، بابيليس و...

رنگ كردن و دكلره كردن موها مخصوصا به دفعات زياد و بصورت متوالي، موهايتان را آسيب پذير مي كند.

قرار گرفتن در برابر عوامل محيطي از قبيل نور شديد خورشيد و باد به موهايتان آسيب وارد مي كند.

حال اگر موهايتان خشك و آسيب پذير شده و با هربار حمام رفتن بايد كلي وقت براي باز كردن گره موها بكنيد، بايد چه كرد؟ يك راه ساده و كاربردي استفاده از محصولات بهداشتي براي تقويت مو و نرم كردن مو است محصولاتي از قبيل شامپو نرم كننده مو، شامپو كراتينه، نرم كننده ي مو. شركت بزرگ آمالفي در اين زمينه نيز محصولات متنوعي را توليد و ارائه كرده است. نرم كننده ي كراتينه مو آمالفي محصوليست كه هم موهايتان را نرم و درخشان و شفاف مي كند و هم با كراتينه ي موجود در نرم كننده مو سر آمالفي موهايتان تقويت مي شود.

كراتين در نرم كننده مو آمالفي چه نقشي دارد؟

شايد درباره ي كراتين چيزي ندانيد مشكلي نيست ما برايتان بطور كامل توضيح مي دهيم. كراتين تركيب اصلي تشكيل دهنده ي مو است كه حدود 89 درصد از مو را تشكيل داده. البته اين درصد در اسيايي ها بيشتر و در افريقايي ها كمتر است. اين ماده باعث استحكام و انعطاف پذيري موها مي شود و با كم شدن آن موهايتان ضعيف و شكننده مي شود. براي درمان موهاي شكننده و آسيب ديده لازم است موها كراتينه شود. در سالن هاي زيبايي هم اينكار انجام مي شود. ولي براي راحتي مي توانيد محصولات كراتينه مو نيز استفاده كنيد. مانند شامپو كراتينه آمالفي كه براي انواع موها توليد شده بطور مثال شامپو كراتينه براي موهاي آسيب ديده يا شامپو كراتينه آمالفي براي موهاي چرب، يا نرم كننده مو آمالفي كه حاوي كراتين نيز هست نرم كننده كراتينهآمالفي كه عطر دلپذير آن حس يك اسپا واقعي را مي دهد.

چگونگي عملكرد نرم كننده مو بر روي موهاي شما

نرم كننده مو با ايجاد يك پوشش روي سطح خارجي مو، آن را نرم و صاف كرده، بارهاي الكتريكي منفي مو را كه شامپو ايجاد كرده است خنثي كرده و بدين ترتيب موهايتان ديگر آشفته نمي شود.

دو نوع نرم كننده موي سر وجود دارد. دسته ي اول نياز به آبكشي دارند و دسته ي دوم نيازي به آبكشي ندارند و تا دفعه ي بعد كه موهايتان را مي شوييد روي موهايتان مي ماندنرم كننده كراتينه آمالفي جزو دسته ي اول است و لازم است بعد از استفاده شسته شود.

طريقه ي استفاده از نرم كننده كراتينه آمالفي

ابتدا موهايتان را با شامپو شسته و كامل آبكشي كنيد.

مقداري نرم كننده ي موي سر را روي دستتان ريخته و دست ها را به هم بماليد.

دستانتان را داخل موها كرده و ساقه ي موهايتان را به نرم كننده كراتينه آمالفي كامل آغشته كرده و ماساژ دهيد.

چند دقيقه صبر كنيد.

موهايتان با آب گرم آبكشي كنيد.

چند نكته ساده درباره ي استفاده از نرم كننده مو وجود دارد كه با رعايت نكردنشان ممكن است به موهايتان آسيب بزنيد. پس با دقت ادامه مطلب را دنبال كنيد.

نرم كننده ي موها را به ريشه ي موهايتان نزنيد.

در استفاده از نرم كننده زياده روي نكنيد. همه ي موها مي توانند از نرم كننده استفاده كنند زيرا نرم كننده ها بجز نرم كردن مو مي تواند از موها دربرابر نور خورشيد و گرماي ابزار حالت دهنده ي مو محافظت كند. فقط بايد دقت كنيد موهاي معمولي و چرب نسبت به موي خشك و آسيب ديده تعداد دفعات كمتري از نرم كننده مو استفاده كنند. زيرا ممكن است اگر بيش از حد از نرم كننده استفاده كنيد موهايتان كم جان شود. ممكن است شما جزو آن دسته افراد باشيد كه كلا از نرم كننده استفاده نمي كنند. ولي بايد بدانيد اين كار نيز درست نيست. حتي براي موهاي چرب نيز نياز دارد گاهي از نرم كننده استفاده شود.

نگذاريد نرم كننده مو زمان زيادي روي موهايتان بماند. 2 تا 3 دقيقه زمان براي ماساژ نرم كننده مو رو موهايتان كافيست. بيش تر از آن باعث مي شود موهايتان شكسته و افتاده شده، همچنين زودتر چرب شود.

 

 

نرم كننده مو موهيتو آمالفي

 

گره خوردن و وز شدن موها و در نتيجه كلي كلنجار رفتن با موها براي باز كردن گره موها و صاف كردنشان، تجربه ايست گريبان گير خيلي از افراد شده است. البته بيشتر براي افرادي كه موهاي خشك و آسيب ديده اي دارند اتفاق مي افتد. اين مشكل در نتيجه ي عدم مراقبت صحيح از مو اتفاق مي افتد. كارهايي ساده كه براي ما عادت شده ولي بهتر است بدانيد به موهايتان آسيب وارد مي كند. اين عادات ساده را برايتان بطور خلاصه بازگو مي كنم.

شستن بيش از حد موها و يا شستن با شامپوهايي كه PH بالايي دارند باعث خشكي و آسيب به موهايتان مي شود. مخصوصا اگر موهاي بلندي داشته باشيد.

استفاده مداوم و بيش از حد از وسايل حرارتي براي خشك كردن و حالت دادن موهايتان، به آنها آسيب وارد مي كند.وسايلي از قبيل سشوار، اتوي مو، بابيليس و...

رنگ كردن و دكلره كردن موها مخصوصا به دفعات زياد و بصورت متوالي، موهايتان را آسيب پذير مي كند.

قرار گرفتن در برابر عوامل محيطي از قبيل نور شديد خورشيد و باد به موهايتان آسيب وارد مي كند.

خشك كردن و شانه كردن موها بلافاصله بعد از حمام، چون موهاي خيس خيس آسيب پذيرند باعث آسيب جدي به موهايتان مي شود.

رژيم غذايي فاقد ويتامين ها و پروتئين هاي مورد نياز بدن و پوست، باعث ضعيف شدن و آسيب پذير شدن موها مي شود.

نرم كننده مو يه راه ساده و تاثيرگذار

براي رفع اين مشكل لازم است در كنار رعايت اين نكات از نرم كننده مو سر استفاده كنيدنرم كننده مو باعث مرطوب ماندن، نرم شدن و درخشاني بيشتر موهايتان مي شود. بايد ذكر كنيم كه شامپو نرم كننده مو نيز توليد شده است. براي موهاي خشك و آسيب ديده بهتر است از نرم كننده موي سر استفاده شود. چون تاثير بيشتري دارد به نظر لازم است طريقه ي صحيح شستن و خشك كردن موها را مرور كنيم تا اگر نكته اي را نمي دانيد يا فراموش كرده ايد، برايتان ياداوري شود.

موهاي خود را با شامپويي كه PH مناسب دارد بشوييد. البته دقت كنيد كه شستن خشن و محكم براي موها مفيد نيست بهتر است موهايتان را با شامپو ماساژ دهيد. چون با ماساژ خون رساني به پوست سر و موها بهتر انجام مي شود. و در رشد موها نيز تاثير مثبت دارد. بعد از شستن موهايتان و آبكشي، از نرم كننده مو براي موطوب ماندن و نرم شدن موهايتان استفاده كنيد. حتي اگر موهاي چرب و معمولي داريد نيز لازم است از نرم كننده استفاده كنيد ولي در دفعات كمتر و فاصله زماني بيشتر. لطفا به زماني كه لازم است نرم كننده مو روي موهايتان باشد دقت كنيد. نبايد بيشتر از 2 يا 3 دقيقه باشد چون موهايتان زياد از حد خوابد. و بعد موهايتان را آبكشي كنيد. حواستان باشد نرم كننده را روي ريشه ي موهايتان نزنيد. باعث سستي و ريزش موهايتان مي شود. در ادامه بعد از استحمام موهايتان را با حوله بپيچيد تا رطوبت اضافي و زيادي آن گرفته شود. حواستان باشد با حوله موهايتان را محكم نكشيد. بلافاصله از سشوار استفاده نكنيد و آنها را برس نكشيد. گره هاي موهايتان را دست باز كنيد و بعد برس بكشيد. بهتر است بگذاريد موهايتان در هواي آزاد خودش كم كم خشك شود. ولي اگر خواستيد از سشوار استفاده كنيد حتما اجازه دهيد آب اضافي موهايتان با حوله گرفته شود، بعد از سشوار استفاده كنيد.

 

معرفي و عملكرد نرم كننده كراتينه موهيتو آمالفي

شركت بزرگ آمالفي محصولات متنوعي را براي سلامت پوست و موي شما عزيزان توليد و ارائه كرده است از جمله انواع شامپو كراتينه و شامپو نرم كننده مو براي انواع مو و نرم كننده كراتينه مو. اين محصول هم نرم كننده است و هم موها را با كراتينه و تقويت مي كندنرم كننده مو آمالفي در رايحه هاي مختلف براي سليقه هاي مختلف ارائه شده است نرم كننده كراتينه اسپا ، نرم كننده مو موهيتو دو مورد از اين محصولات متنوع هستند. در اينجا قصد داريم درباره ي نرم كننده كراتينه موهيتو صحبت كنيم. اين محصول در حجم 1000ميلي ليتر و با رايحه موهيتو براي موهاي معمولي مي باشد. شما بوي خنك و دلپذير موهيتو را تا مدت ها به همراه داريد.

نرم كننده مو با ايجاد يك پوشش روي سطح خارجي مو، آن را نرم و صاف كرده، بارهاي الكتريكي منفي مو را كه شامپو ايجاد كرده است خنثي كرده و بدين ترتيب موهايتان ديگر آشفته نمي شود. دو نوع نرم كننده موي سر وجود دارد. دسته ي اول نياز به آبكشي دارند و دسته ي دوم نيازي به آبكشي ندارند و تا دفعه ي بعد كه موهايتان را مي شوييد روي موهايتان مي ماندنرم كننده كراتينه مو آمالفي جزو دسته ي اول است و لازم است بعد از استفاده شسته شود.

 

شايد ندانيد كراتينه چيست. بطور خلاصه بهتر است بگوييم حدود 89 درصد از موهايتان را كراتين تشكيل داده است وباعث استحكام و انعطاف پذيري موها مي شود. با كم شدن اين ماده ي مهم موها سست و ضعيف و شكننده مي شوند. براي جبران آن مي توان از كراتينه بطور مستقيم روي موها استفاده كرد و يا از شامپو كراتينه استفاده كنيد. البته همان طور كه گفتيم شركت آمالفي نرم كننده كراتينه مو نيز توليد كرده است.

 

نرم كننده مو آمالفي براي موهاي حساس

يكي از اركان زيبايي موهاي سالم، زيبا و با طراوت است. براي داشتن چنين موهايي لازم است بطور صحيح مراقب موهايتان باشيد. اگر بطور صحيح به مراقبت از موها نپردازيد، موهايتان آسيب مي بيند. حال اگر موهايي حساس داشته باشيد اين مراقبت ها بايد بيشتر و با دقت تر انجام شود. لازم است از انجام برخي عادات رايج پرهيز كنيد و برخا كارها را جايگزين اين عادات غلط كنيد. ابتدا لازم است اين عادات اشتباه را نام ببريم تا با دانستن و رعايت آنها، قدم بزرگي در حفظ سلامت موهايتان برداريد.

با آب خيلي داغ حمام نكنيد. آب ولرم يا ولرم رو به گرم گزينه ي مناسبي براي شستن موهايتان است.

هر نوع مويي براي شستشو نياز به شامپوي مناسب خود دارد مثلا اگر موي حساسي داريد نبايد از شامپوي مناسب موي چرب استفاده كنيد.

هر نوع مويي كه داريد لازم است از نرم كننده استفاده كنيد. حال بسته به مويي كه داريد تعداد دفعات استفاده از نرم كننده مو فرق مي كند. هر چه مو خشك تر باشد بيشتر و هر چه چرب تر باشد كمتر لازم است از نرم كننده استفاده كنيد. البته دقت كنيد كه در مورد نرم كننده ها هم مدل هاي مختلف براي موهاي مختلف توليد شده است.

بلافاصله بعد از حمام موهايتان را شانه و خشك نكنيد. چون موي خيس كمي سست است و با اين كار بيشتر آسيب ميبيند. بهتر است ابتدا با حوله موهايتان را بپيچيد و اجازه دهيد آب اضافي موها گرفته شود. سپس موهايتان را خشك كنيد. دقت كنيد موهايتان را با حوله محكم نكشيد زيرا به موهايتان آسيب ميزند. ضمنا خشك كردن و حالت دادن موها با سشوار و اتوي مو و وسايلي از اين دست، بطور مكر و دائم موها را ضعيف و شكننده مي كند.

رژيم غذايي حاوي مقدار كافي ويتامين و پروتئين مصرف كنيد تا نياز موهايتان برطرف شود.

از موهايتان در برابر آفتاب، بادهاي شديد و كلا شرايط آب و هوايي بد محافظت كنيد.

رنگ كردن و دكلره كردن مداوم و پي در پي به موهايتان آسيب مي زند.

همانطور كه در بالا توضيح داديم يكي از مواردي كه بايد رعايت شود استفاده از نرم كننده مو سر است. ولي نرم كننده ي مو چگونه عمل مي كند؟

چگونگي عملكرد نرم كننده مو

نرم كننده مو با ايجاد يك پوشش روي سطح خارجي مو، آن را نرم و صاف كرده، بارهاي الكتريكي منفي مو را كه شامپو ايجاد كرده است خنثي كرده و بدين ترتيب موهايتان ديگر آشفته نمي شود.

دو نوع نرم كننده موي سر وجود دارد. دسته ي اول نياز به آبكشي دارند و دسته ي دوم نيازي به آبكشي ندارند و تا دفعه ي بعد كه موهايتان را مي شوييد روي موهايتان مي ماند.

نحوه

عملكرد نرم كننده مو كراتينه بر روي موهاي حساس

 

شركت آمالفي توليد كننده ي محصولات بهداشتي متنوعي براي انواع پوست و مو مي باشد. نرم كننده مو نيز از محصولات اين شركت اسپانيايي است كه در رايحه هاي مختلف و براي موهاي مختلف توليد شده است. نرم كننده كراتينه مو اسپا نرم كننده مو براي موهاي معمولي و نرم كننده كراتينه براي موهاي حساس و آسيب پذير. كه اين نرم كننده كراتينه مو ها علاوه بر نرم كننده مو سر، كراتينه نيز هستند. كراتينه ماده ي اصلي ساختار مو است كه 89 درصد از تركيب اصلي مو را شامل مي شود و اين ماده مهم در استحكام و انعطاف پذيري مو نقش مهمي دارد و با كم شدن اين ماده موها ضعيف و شكننده مي شود. براي دريافت اين ماده مي توانيد از كراتين بطور مستقيم روي موهايتان استفاده كنيد كه در سالن آرايش همانجام مي شود و يا خيلي راحت از شامپو كراتينه و نرم كننده كراتينه مو استفاده كنيد. نرم كننده كراتينه آمالفي براي موهاي حساس در حجم 1000 ميلي ليتر براي شما عزيزان ارائه شده است. نرم كننده كراتينه مو آمالفي براي موهاي حساس موهاي تان را مرطوب، نرم و درخشان نگه مي دارد. تا از سلامت و زيبايي موهايتان لذت ببريد.

 

 

 

 

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ